Logo

Sportiefste school van Nederland!

Wat een moment van trots voor basisschool De Waterhof! Op dinsdag 9 april werd onze basisschool De Waterhof verkozen tot de sportiefste basisschool van Nederland!

"Onze leerlingen zijn sportief, maar we hebben de prijs vooral behaald vanwege onze kwaliteitsvolle, dynamische schooldag. Bewegen zit in het DNA van onze school en vormt een rode draad door de dag. Onze visie is dat we kinderen niet langer dan 30 minuten achter elkaar laten stilzitten. Na deze periode van 30 minuten gaan we gymmen, buitenspelen, een beweegtussendoortje uitvoeren of een bewegend leren activiteit doen. Daarnaast werken we klassendoorbrekend met het concept van juniorcoaches en met de zaakvakkenmethodiek Da Vinci. Elke week bieden we 4 uur beweegaanbod na schooltijd aan, ook voor kinderen die minder affiniteit hebben met bewegen en sport. Al het bewegen wordt aangestuurd vanuit ons beweegteam. Onze oprechte dank aan iedereen die heeft bijgedragen aan dit ongelooflijke succes. Het is een eer om de titel van sportiefste basisschool van Nederland te dragen. Op naar nog meer sportieve en dynamische hoogtepunten in de toekomst!"

 

Terug naar nieuwsoverzicht